Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Basonia

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Hala Dąbie

Dąbie(Basonia + 22 km)

100 zł500 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Chłodnie koło zawichostu Do wynajęcia oferujemy: pomieszczenia chłodnicze w budynku o łącznej powierzchni 500 ton. Plac zamykany, monitorowany,dostęp 24h/7. Duży plac manewrowy.Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Podgórze

Zawichost(Basonia + 23 km)

134 000 zł3 448 m² 38,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Zawichoście przy trasie 755 na wylocie w Kierunku Sandomierza. Działka znajduje się w spokojnej okolicy, idealnej do zamieszkania w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Nowy Franciszków

Nowy Franciszków(Basonia + 16 km)

495 000 zł125 m² 3 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wykonany w 2000r. od podstaw z drewna o pow. 125 m2 na działce 400 m2 (z opcja jej powiększenia) przy drodze asfaltowej w m. Nowy Franciszków gmina i powiat opole lubelskie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Opole Lubelskie(Basonia + 19 km)

184 900 zł35 m² 5 282,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje | nowa cena | idealne pod inwestycję Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone na 4. piętrze w budynku wielorodzinnym w Opolu Lubelskim. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Łubowa

Łubowa(Basonia + 11 km)

24 900 zł1 000 m² 24,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w sercu natury Łubowa, gm. Tarłów Szukasz miejsca na swój wymarzony dom, gdzie cisza i zapach lasu są na wyciągnięcie ręki? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Opole Lubelskie

Opole Lubelskie(Basonia + 19 km)

398 000 zł70 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 054 m²

Do sprzedania wolno -stojący dom parterowy o powierzchni 70m2 posadowiony na działce o powierzchni 8054 m2 na której znajduje się również komórka, stodoła, piwnica i kotłownia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Okół

Okół(Basonia + 15 km)

299 000 zł71,70 m² 4 170,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 051 m²

Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom z zabudowaniami gospodarczymi w miejscowości Okół, gmina Bałtów. Dom 71,7m2 umiejscowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Świeciechów Duży

Świeciechów Duży(Basonia + 8 km)

225 000 zł60 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom wolnostojący drewniany wraz z budynkiem gospodarczym murowanym i stodołą na dużej działce 5000 m kw. w m. Świeciechów Duży gm. Annopol. Dom: -powierzchnia 60 m kw. -na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sobów

Sobów(Basonia + 17 km)

1 000 000 zł291,29 m² 3 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:28 500 m²

Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Duranów

Duranów(Basonia + 15 km)

50 000 zł1 004 m² 49,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy. Powierzchnia: 1004m2 Wymiary: 27x38 Dostęp do drogi publicznej Kształtna,w pięknej lokalizacji

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Basonia

Basonia,lubelskie

130 000 zł92 m² 1 413,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:721 m²

Mam do sprzedania dom jednorodzinny do zamieszkania od zaraz w cichej i pięknej okolicy. Miejsce wspaniałe do wypoczynku po dniu spędzonym w pracy. Na działce znajduje się czynna studnia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij